Skierniewickie Forum Motocyklowe

Wiejscy motocykliści    Na swych błyszczących maszynach      Rumiani chłopcy na motorach     Sworne dziewuchy  podoczepiane     Rumiani chłopcy na motorach     Nowa kultura prosto z pola

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-11-05 18:01:04

 TOM

WIELKI ELEKTRONIK

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 675
Punktów :   
Motocykl: Virago z prostą kierą :P
GG/TLEN: rukus@tlen.pl
WWW

Sezon 2011 , wspomnienia ,wydarzenia itp...

Powoli kończy się sezon motocyklowy (twardziele jeszcze szaleją ). Słoneczna późna jesień stara się nadrobić mokre lato...
Czas powspominać , co tam się działo w tym roku ( a wydarzeń było sporo ).

Poniżej link do fotorelacji z urlopu motocyklowego znajomych - Magdy i Adama ( pzdr !!! ).
LINK

ps - może Nasi globtroterzy ( Paweł , B. Miś ) pokuszą się o skrobnięcie parę zdań ?


http://imagegen.last.fm/mixtape02/oartists/3/Synulus.gif

Offline

 

#2 2011-11-07 10:42:29

 Brodaty Miś

Komarkowiec

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 72
Punktów :   

Re: Sezon 2011 , wspomnienia ,wydarzenia itp...

TOM napisał:

...ps - może Nasi globtroterzy ( Paweł , B. Miś ) pokuszą się o skrobnięcie parę zdań ?

...no więc pisanie trochę mi wychodzi, ale ten sezon - z przyczyn finansowo-obiektywnych - uznać muszę za dość marny jeśli chodzi o przebiegi i odwiedzone miejsca.
Jeśli ktoś chciałby poczytać małe conieco z tego co na początku tego kończącego sie już sezonu widziałem zapraszam na:
http://www.moto-turysta.pl/relacja,131, … szach.html

bo nie chcę "zaśmiecać" zbyt długą wklejką niniejszego miejsca...
Ukłony BM

PS no i rzecz jasna w przyszłym życiu będę chciał się poprawić....


http://i52.tinypic.com/2s6aj9h.jpg

Offline

 

#3 2011-11-08 01:42:28

 Puzon

Skuters

9202803
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 138
Punktów :   
Motocykl: V4 czerwony
WWW

Re: Sezon 2011 , wspomnienia ,wydarzenia itp...

Osobiście zakończyłem sezon pod koniec października weekendowym wypadem w Góry Stołowe. Motocykl stoi już w garażu, odzież wisi w szafie a kaski w pokrowcach czekają na przyszły sezon.  Z wypadów dłuższych i krótszych najlepiej wspominam oczywiście wyjazd na Krym reszta to już można powiedzieć latanie w koło komina czyli wypad do Gdańska na obiad (ok 2h pobytu) a na kolację zajechałem do Skierniewic (grill u Cypisa po ślubnej obstawie Marcina). Oczywiście uczestniczyłem w I Zlocie u Żelaznego, zaliczony objazd Jury Krakowsko-Częstochowskiej, tradycyjnie kilka razy zjeżdżony Beskid Śląski, parę wypadów na czeskie winkle oraz kilka polatanek z kolegami z forum VFR-OC jak również chyba ze 4 forumowe zloty i zlociki. Ogólnie sezon 2011 uważam za bardzo udany.   

Kilka liczb i rzeczy które zapamiętałem z sezonu:
- 2000 km od domu (pierwszy raz taki kawał odjechałem od rodziny ale niedługo będzie jeszcze więcej )
- ok 60 godzin w siodle non stop ( z małymi przerwami na drzemkę na ziemi przy motocyklu)
- udało mi się wyciągnąć punktowo nowy łańcuch (ponoć wzmacniany)
- pierwszy raz zamknąłem licznik w swojej "kozie"
- nie kupię już kompletu opon używanych każda z innej parafii (zostałem podstępnie namówiony )
- wygrałem wszystkie konkursy w Opolskiej akcji "Bezpieczny Motocyklista" (wszystkich konkursów z braku czasu było uwaga 1 (słownie jeden)
- jeździłem z córką (7lat) do szkoły i na lody
- pierwszy sezon bez wywrotki

Więcej grzechów nie pamiętam.

Obecnie planuję wyjazd na sezon 2012 (niedługi bez fajerwerków) oraz dojrzewam do wyprawy 2013 lub 2014.

Offline

 

#4 2011-11-09 10:53:57

 pawelACE

Choppers

Skąd: skierniewice
Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 191
Punktów :   
Motocykl: Honda PanEuropa Triumph Tigerr
WWW

Re: Sezon 2011 , wspomnienia ,wydarzenia itp...

nic szczególnego, po okolicy i okolicznej zagramanicy...
sezon jak wszystkie ostatnio...
motocykle jeszcze nie zazimowane, beda jezdzone jak pogoda pozwoli:-)


troche dalej niz Skierniewice: www.motocyklisci.pl

Offline

 

#5 2011-11-18 23:55:51

 Puzon

Skuters

9202803
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 138
Punktów :   
Motocykl: V4 czerwony
WWW

Re: Sezon 2011 , wspomnienia ,wydarzenia itp...

pawelACE napisał:

nic szczególnego, po okolicy i okolicznej zagramanicy...

Wcale się Tobie nie dziwię po takich sezonach jak kiedyś to teraz 350-500 km to jazda w koło komina, osobiście jak mi ktoś proponuje półdniową polatankę czyli jakieś ok 400km to się bardzo zastanawiam czy mi się chce "kozę" odpalać (chyba że winkle to już coś innego w tej długości).

Offline

 

#6 2011-11-21 09:16:42

 pawelACE

Choppers

Skąd: skierniewice
Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 191
Punktów :   
Motocykl: Honda PanEuropa Triumph Tigerr
WWW

Re: Sezon 2011 , wspomnienia ,wydarzenia itp...

no najblizsze winkle to mam miedzy Szytnem a Olsztynkiem (mniam), ale ostatnio to mnie tam ostry snieg zlapal, fajne winkle w tym roku objezdzilem w okolicach Zlotego Potoku (miedzy Zzestochowa a Ogrodziencem tak z grubsza), PREZJECHALEM SIE TERAZ W SOBOTE, NO NIBY ZIMNO ALE JEDNAK FAJNIE, wtedy kiedy juz nie za bardzo pogoda do jazdy to sie chce jak cholera...

ale na te zime to mi sie wydatki szykuja ze maskara, 2 przednie opony do Tigera i ST, no i trzeba kask zmienic bo ma przelatane ...00 000 km i wlasciwie jest kiepsko, wytarl sie w srodku, szybka nie nadaje sie juz do jazdy w deszczu ani tym bardziej w nocy, ostatnio jak jechalem w kierunku Bialorusi i mnie mzawka w nocy zlapala to naginalem 200 km z otwartym kaskiem, z czerwonym nosem i oczami - nic nie bylo widac:-( mysle o Schubercie C3 bo bardzo chwala i w testach tez wygrywa tylko ta cena troche jakby z kosmosu...
no i teraz sie na impreze wybieram na Suwalszczyzne na weekend a tu snieg zapowiedzieli, a zimowek w moto nie ma, opona przednia slabawa choc jeszcze przepisowa, kicha....
a za tydzien na slub kolegi do Poznania motocyklowy, kijowo...


troche dalej niz Skierniewice: www.motocyklisci.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nie czekaj na kanalizację Wybierz worldhotels