Skierniewickie Forum Motocyklowe

Wiejscy motocykliści    Na swych błyszczących maszynach      Rumiani chłopcy na motorach     Sworne dziewuchy  podoczepiane     Rumiani chłopcy na motorach     Nowa kultura prosto z pola


#1 2011-09-15 21:16:17

 TOM

WIELKI ELEKTRONIK

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 675
Punktów :   
Motocykl: Virago z prostą kierą :P
GG/TLEN: rukus@tlen.pl
WWW

Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

http://zielone-mazowsze.pl/wp-content/uploads/2011/08/sskoiw2011_2_195.jpg




PROGRAM ŚWIĘTA



W celu lanserskim , a co niektórzy dla $$$. jeszcze inni z innych powodów  ,odbędzie się Parada ( prawie tęczowa) .

Uwaga -wskazanie niemycie i nieczyszczenie  motocykli. Z całą pewnością znajdzie się chmara miłośników Święta Robali, którzy będą macać , dotykać itp , zapewniając przy okazji połysk Naszym Bike'om .

Zbiórka w dniu 17.09.2011 o godzinie 11.15 przy ulicy Rybickiego między Reymonta a Sobieskiego (przy pomniku). Start parady o godzinie 11.30 ulicami S. Rybickiego, Konstytucji 3 Maja, Senatorską, wjazd w Rynek i wyjazd na tzw mały rynek (w strone ulicy Mszczonowskiej).

Po paradzie pędzimy na telewizje ... wszak siatkarze półfinała grają

Amen.


ps
parada po 11 , a otwarcie świnta o 12 ?? oj .. jakaś fopa chyba.


http://imagegen.last.fm/mixtape02/oartists/3/Synulus.gif

Offline

 

#2 2011-09-16 10:08:30

 Brodaty Miś

Komarkowiec

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 72
Punktów :   

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

Czu któś ma doświadczenie paradne?
Chodzi mi konkretnie o prędkość przelotową i związane z tym chłodzenie silnika.
Niby wszystkie elmenty układu chłodzącego mam sprawne, ale nie cierpię wprost pasjami siedzieć z jajami we wrzątku
a takie może zafundować tempo konduktowe.
Da sie przetrwać ten kolorowy korowód na sprzęcie z chłodnicą?
BM

Ostatnio edytowany przez Brodaty Miś (2011-09-16 10:09:01)


http://i52.tinypic.com/2s6aj9h.jpg

Offline

 

#3 2011-09-16 14:15:20

 TOM

WIELKI ELEKTRONIK

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 675
Punktów :   
Motocykl: Virago z prostą kierą :P
GG/TLEN: rukus@tlen.pl
WWW

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

prędkość spacerowa , a biorąc pod uwage tłumy na święcie  , to pewno pon 20 km/h ... no chyba ze przejazd jakoś w miarę będzie zabezpieczony...

parada długa nie będzie ( chyba )  , więc powinieneś swoim Goldasem  z jajkami dojechać


http://imagegen.last.fm/mixtape02/oartists/3/Synulus.gif

Offline

 

#4 2011-09-16 15:56:58

 Brodaty Miś

Komarkowiec

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 72
Punktów :   

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

TOM napisał:

...powinieneś swoim Goldasem  z jajkami dojechać

...wolę nie ryzykować - zostawię je w domu - w sumie o tej godzinie mi nie potrzebne...
BM


http://i52.tinypic.com/2s6aj9h.jpg

Offline

 

#5 2011-09-17 10:06:09

 pawelACE

Choppers

Skąd: skierniewice
Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 191
Punktów :   
Motocykl: Honda PanEuropa Triumph Tigerr
WWW

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

na kazdej paradzie jest wolno, bo to parada a nie przelot, u mnie w ST silnik grzeje sie po zwyklej jezdzie w miescie (wiec nie jezdze prawie wcale), na paradzie zawsze, wiec moze przyjade lepiej Tigerem...

Swieto to Swieto bedzie okazja pogadac i spotkac jak zawsze tych ktorych sie normalnie przez pare lat nie spotyka...

kazdy pewnie cos tam dla siebie znajdzie, ze se:-)


troche dalej niz Skierniewice: www.motocyklisci.pl

Offline

 

#6 2011-09-18 17:10:38

 konradskce

Moderator

Skąd: Skierniewice PL
Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 139
Punktów :   
Motocykl: Honda TA - pożyczona od YAPY

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

Parada udała się chyba całkiem OK ... przy udziale kilku forumowych kolegów. Ładnie wyglądał Gold Wing Brodatego Misia - szkoda że nie wykombinowałeś przyczepki, przebiłbyś efektem nawet goldwingową trike; Paneuropean PawlaACE też dzielnie przejechał trasę ... chociaz spodziewałem sie Tigera bardziej podoba mi sie PAneuropean (kiedyś było to moje marzenie).

Spotkałem kilka nieznanych mi w SKCE moto - czarne H-D Electra Standard, staszą wersje Gold Winga (bardzo ciekawe moto), czarnego klasycznego Triumpha (nie znam modelu) ... przybywa sprzetu w naszym city.

PS. Brakowalo kilku osob ale moze sobota rano to dla nich za wczesnie ;-)


Kiedyś Gerard powiedział "Masz Wartburga, świat Ci tego nie wybaczy".
Miał racje.

Offline

 

#7 2011-09-19 09:25:38

 Brodaty Miś

Komarkowiec

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 72
Punktów :   

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

Wita.
Także uważam, że czoło prarady wyszło świetnie i dało niezły wstęp do całego ciągu dalszego.
Ostatni raz przeżywałem taki przejazd na jednym ze zlotów w kurorcie, w okresie wakacji: wąski szpaler z ludzkich głów i wszystkie przyjaźnie uśmiechnięte. Ani hałas, ani sfąd palonej gumy nie były chyba w stanie zmienić tego wrażenia na oglądających, jakie udało sie nam osiągnąć, a może wręcz przeciwnie wzmacniały atmosferę dobrej zabawy.
Cieszę się że byłem i cieszę się że pogoda też dała czasu...
Pozdrawiam Was i do soboty - zapewne...
BM


http://i52.tinypic.com/2s6aj9h.jpg

Offline

 

#8 2011-09-20 20:28:24

balcer2

Easy Rider

Zarejestrowany: 2009-04-13
Posty: 230
Punktów :   
Motocykl: YAMAHA xvs650A

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

Parada paradą, lubię takie zgrupowania i dobrze że tylu nas się spotkało ale czy była ona udanana ? to bym raczej polemizował. Po pierwsze krótko po dfrugie więcej stałem niż jechałem ( przynajmniej tak było na tyle, czoło może i jechało) ponad to nasi skierniewiccy motocykliści są trochę niezdyscyplinowani "prezes PRM mówił że jedziemy dwójkami a tu każdy jechał jak chciał. Chyba powinniśmy poćwiczyć.

Offline

 

#9 2011-09-21 08:12:38

 Brodaty Miś

Komarkowiec

Skąd: Skierniewice
Zarejestrowany: 2011-04-04
Posty: 72
Punktów :   

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

balcer2 napisał:

...prezes (...) mówił że jedziemy dwójkami a tu każdy jechał jak chciał...

...a tu popełniłeś małe nadużycie - nie wszyscy, ale fakt...

balcer2 napisał:

...Chyba powinniśmy poćwiczyć...

...tylko kiedy, jak i gdzie???
Podczas naszych klubowych spotkań i zlotów (GWC) mamy co najmniej jedną paradę i co najmniej jeden grupowy przejazd, co pozwala nam poćwiczyć w praktyce odpowiedni regulamin/przepisy takiej jazdy. Jakby kto chciał mogę podrzucić, choć tym razem wydaje mi się emołszyn wziął górę. Widziałem dwójkowe przejazdy w czasie uroczystości typu śluby i po....by i ludziska wiedzą jak jeździć w grupie czy w dwóch rzędach.
Pozdrawiam BM


http://i52.tinypic.com/2s6aj9h.jpg

Offline

 

#10 2011-09-22 08:33:32

 pawelACE

Choppers

Skąd: skierniewice
Zarejestrowany: 2010-05-31
Posty: 191
Punktów :   
Motocykl: Honda PanEuropa Triumph Tigerr
WWW

Re: Skierniewickie Święto Buraka i Krzaka :P

no, nawet sympatycznie bylo, szczegolnie od polowy gdy wiozlem sliczna Pasazerke, a ze nie Tigerkiem (wolalbym Tigerkiem, nie grzeje sie tak bardzo i latwiej nim jechac wolno jednak o 100 kg jest lzejszy) no nie moglem 2 dniowe reanimowanie aku nie dalo efektu, a na zime chyba nie bede kupowal kolejnego...
sporo motorkow bylo, goraca atmosfera, a czy sie widzom podobalo, pare osob sie usmiechalo i machalo ale wiekszosc to miala mine z tych ... czego tak tłoki warcza, smierdzi i przejsc do golonki nie daja, tłoki zesz noooo...

:-)


taki narod, zamiast sie cieszyc ze sie tylu osobom za swoje pieniadze chce komus przyjemnosc sprawic


troche dalej niz Skierniewice: www.motocyklisci.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Cayman Villa - Contemporary 4 bedroom Villa with.. kangur czerwony tibiasite cs general