Skierniewickie Forum Motocyklowe

Wiejscy motocykliści    Na swych błyszczących maszynach      Rumiani chłopcy na motorach     Sworne dziewuchy  podoczepiane     Rumiani chłopcy na motorach     Nowa kultura prosto z pola

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2011-03-13 14:59:15

 konradskce

Moderator

Skąd: Skierniewice PL
Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 139
Punktów :   
Motocykl: Honda TA - pożyczona od YAPY

Re: Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg"

Dziś wyjazd do Wawy w towarzystwie Bartola i Jarka o 7 mej rano. Początkowo było chłodno ale po 8mej zrobiło się całkiem OK. O tej porze nie ma kolejek i nawet auto parkuje sie bez problemu przy samym wejściu. Ogółem wilekość mototargu tak jak rok temu ... kupiłem spray do łancucha i powzdychałem do Peugeota Satelis 500 ale to na razie sfera marzen. Wyjazd przed 11ta - potem Koło i Bronisze ...

Jak Wasze wrażenia po imprezie?


Kiedyś Gerard powiedział "Masz Wartburga, świat Ci tego nie wybaczy".
Miał racje.

Offline

 

#17 2011-03-14 00:47:54

 moto-spider

BO JAK WEZME KIJA

Skąd: Skierniewice (już Stachlew)
Zarejestrowany: 2009-04-22
Posty: 325
Punktów :   
Motocykl: YAMAHA Road Star 1700

Re: Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg"

Ja wyjazd przed 11, na miejscu o 12 i nawet panowie władzowie kierowali ruchem na Poleczki, co rozładowało trochę korek, ale motorkiem się jakoś prześliznąłem. Krótkie spotkanie ze znajomymi, "szybka runda" po giełdzie i zakup tego co niezbędne i do domu nową trasą kole lotniska  zahaczając o moto-akcesoria na Aleji Krakowskiej i na katowicką, więc ~ 17 w domku


BORN TO RIDE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Abigail's Spectacular 2 bedrooms-Entire Apartment kangur czerwony tibiasite cs general